Optimizmo – tai samojedų ir papiljonų šuniukų veislynas ir šunų kirpykla Vilniuje, įkurti tikrų ir nuoširdžių šuniukų
mylėtojų. Mes profesionaliai teikiame paslaugas ir atsakingai rūpinamės Jūsų augintiniais.

Klientų atsiliepimai, skundai, pageidavimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė, kokia ji bebūtų. Savo atsiliepimus, pageidavimus ar skundus rašykite el. paštu dianna.kairiene@gmail.com
atsiliepimai

Optimizmo – šunų kirpykla – tai mūsų atradimas, kuriuo labai džiaugiamės. Mūsų šuniukas po procedūrų kirpykloje visuomet gražiai ir tvarkingai atrodo. O maloni aplinka, kompetentingas personalas bei mokėjimas prisitaikyti prie mūsų poreikių, tai yra tie kriterijai, kurie skatina mus sugrįžti. Šunų kirpėja Diana yra sukurta dirbti su šunimis, ji yra profesionali bei maloni ir manau, kad moka kalbėti šunų kalba.

Jorkšyro Tigrish šeimininkė Katerina.
atsiliepimai

Optimizmo – šunų kirpykla mes esame labai patenkinti, savo Marselį patikime tik į šios kirpyklos rankas. Mūsų augintinis po procedūrų kirpykloje visuomet išlieka linksmas ir būna tikras gražuolis.

Jorkšyro Marselio šeimininkė Diana
atsiliepimai

Auginu dvi samojedes, todėl norėjau tokios šunų kirpyklos, kurioje nusimanytų apie šią veislę. Pasirinkus Optimizmo – šunų kirpykla tikrai nenusivyliau. Šuniukai pro procedūrų atrodo tvarkingai ir gražiai, o svarbiausia, kad šioje kirpykloje visuomet galiu pasikonsultuoti bet kokiu klausimu susijusiu su šunimis. Gera, kai tavo šunimis rūpinasi kompetentingi ir patikimi savo srities specialistai.

Samojedų Leilos ir Belos šeimininkė Agnė.
atsiliepimai

Esu patenkinta Optimizmo – šunų kirpyklos teikiamų paslaugų kokybe. Iš ties teko lankytis ne vienoje šunų kirpykloje ir turiu su kuo palyginti, tačiau Optimizmo – šunų kirpykla išsiskiria savo profesionalumu, patikimumu ir darbo kultūra. Kirpėjos pasako, jei mato kokių problemų su šuniuku ir visuomet pasiūlo efektyvius sprendimų būdus.

Cvergšnaucerio Lori šeimininkė Svetlana.
atsiliepimai

Kirpykla nedidelė, bet labai jauki. Ponia Diana, labai maloni ir kompetetinga kirpėja. Visada esu rami, kai palieku savo šuniuką SPA procedūroms. Tai ne pirma kirpykla, kurios paslaugomis mums teko naudotis, bet tik čia mano Čipas jaučiasi gerai, o ir aš nepatyriu streso, nes žinau, kad jis patikimose rankose.

Greta, vokiečių špico Čipo šeimininkė
atsiliepimai

Viso GGI kolektyvo vardu, norim pasakyti didelį AČIŪ ''Optimizmo'' kirpyklai. Esame labai patenkinti rezultatu. Pirmiausia dėkojame už Meksikos ir Smalos grožį, be streso atliktą darbą ir suteiktą viltį šuneliams surasti naujus namus. Visiems labai rekomenduojam šią kirpyklą ir kirpėją bei kirpyklos savininkę Dianą! Tai labai profesionali, mylinti savo darbą ir maloni kirpėja. Linkime Jums sėkmės ir iki kito susitikimo, ''Kudliaus'' projekte :)

Beatričė Vaitiekūnaitė, VšĮ "Gyvūnų gerovės iniciatyvos" vadovė
atsiliepimai

Optimizmo šunų kirpyklą mes pasirinkome dėl malonaus bendravimo ir dėl to, kad merginos iš karto pažino veislę ir žinojo ką reikia daryti. Po maudymo ir kirpimo paslaugų mūsų augintinis Alfa atrodė puikiai ir parodoje laimėjo pirmą vietą. Be to, Optimizmo – šunų kirpykla yra patogioje vietoje, visuomet randame vietos pasistatyti automobilį.

Valdas, lygiaplaukio retriverio Alfos šeimininkas.
atsiliepimai

Optimizmo šunų kirpyklą man rekomendavo draugė ir likau patenkinta savo pasirinkimu. Kirpykloje dirbanti kirpėja yra maloni ir puikiai išmananti savo darbą, o kirpyklos privalumas, kad viską galiu rasti vienoje vietoje – tiek šunelio maudymo ir kirpimo paslaugas, tiek jo priežiūrai reikalingą kosmetiką.

Violeta, jorkšyro Barnio šeimininkė.
atsiliepimai

Optimizmo – šunų kirpykla pasižymi jaukia atmosfera, o darbuotojai malonūs ir kompetentingi. Esame patenkinti, kaip atrodo mūsų augintinis po maudymo ir kirpimo Jūsų kirpykloje. Be to, darbuotojai visuomet suteikia konsultacijas šuns priežiūros klausimams bei pataria, kaip šuniukas atrodytų gražiausiai.

Karina, jorkšyro Arcio šeimininkė.
atsiliepimai

Optimizmo –šunų kirpyklos privalumas patrauklios kainos, paslaugų kokybės ir greičio santykis. Esame patenkinti šuns išvaizda po procedūrų Optimizmo – šunų kirpykloje.

Odeta, jorkšyro Timati šeimininkė.
atsiliepimai

Draugai rekomendavo Optimizmo – šunų kirpyklą. Kirpykla pasižymi puikiu aptarnavimu ir gera darbo kultūra. Kirpėjos su šuniu elgiasi atsakingai ir rūpestingai, o po procedūrų mūsų šuo jaučiasi gerai, su jokiais nesklandumais neteko susidurti. Be to, gerą kirpyklos atmosferą sukuria joje nuolat būnantys kirpyklos šeimininkės šunys. Jie parodo, kaip nepriekaištingai gali atrodyti šuo ir yra draugai kiekvienam atvestam augintiniui.

Elžbieta, shih tzu Boso šeimininkė.
atsiliepimai

Optimizmo – šunų kirpykla pasižymi ne tik patraukliomis kainomis, tačiau atsakingu ir mandagiu personalu. Yra lankstūs ir prisitaiko prie klientų poreikių. Pasitikime kirpėja ir nebijome palikti savo augintinio. Taip pat visad pradžiugina mus pasitinkantis užpuoselėtas ir gražus kirpyklos šeimininkės šuo.

Sandra, šiurkščiaplaukės foksterjerės Stelos šeimininkė.
atsiliepimai

Optimizmo – šunų kirpyklą pasirinkome, nes ji labiausiai atitiko tai, ko mes ieškojome. Auginame samojedą, kuriam reikalinga ypatinga priežiūra. Mūsų augintinis po procedūrų kirpykloje atrodo puikiai, todėl esame patenkinti paslaugų kokybe. Tai profesionali ir savo darbą išmananti kirpykla.

Kristina, Samojedo Dartanjano šeimininkė.
atsiliepimai

Mūsų augintinė yra kaprizinga ir ne visos kirpyklos jai įtiko. Optimizmo – šunų kirpykla išsiskyrė maloniu bendravimu ir mokėjimo prieiti prie šuns. Dabar, kai pasakome, kad važiuosime į kirpyklą, Torė labai džiaugiasi. Mūsų lojalumą šiai kirpyklai išlaiko puikus kainų ir paslaugų kokybės santykis bei lankstumas susitariant dėl apsilankymo laiko.

Karina, jorkšyrės Torės šeimininkė.
atsiliepimai

Optimizmo – šunų kirpykla – tai nuolat tobulėjanti kirpykla. Optimizmo – šunų kirpykla sugeba sukurti jaukią ir malonią atmosferą, o kompetentingas personalas ne tik puikiai pasirūpina mūsų augintiniu, bet niekad negaili patarimų ar konsultacijų šuns priežiūros ir auginimo klausimais.

Jurgita, Maltos Bišonės Lailos šeimininkė.